Business

Рада схвалила мораторій на підвищення тарифів на газ та опалення

Верховна Рада схвалила у другому читанні законопроект №7427, який передбачає запровадження мораторію на підвищення тарифів на газ та опалення на період воєнного часу, а також шість місяців після його скасування. Про це на своєму телеграм-каналі написав депутат Верховної Ради Ярослав Железняк.
Законопроект пропонує запровадження мораторію на підвищення цін і тарифів на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, зокрема, тарифів на послуги розподілу природного газу, тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, період військового часу, а також шість місяців після його припинення або скасування.

Також законопроект передбачає, що протягом зазначеного періоду ціна на природний газ для побутових споживачів не підлягає збільшенню більше, ніж було станом на 24 лютого 2022 року.
При цьому постачальникам природного газу забороняється вчиняти будь-які дії щодо примусу побутового споживача до оплати заборгованості (у тому числі включати цю заборгованість у рахунок на оплату, подавати судові позови, проводити стягнення цієї заборгованості у примусовому порядку, вживати заходів щодо припинення газопостачання у зв’язку з наявністю цієї заборгованості).

Comments are closed.

More in:Business

Next Article:

0 %