CultureNews

Kyiv Media Week 2021 відкрив реєстрацію учасників

Міжнародний медіафорум Kyiv Media Week (KMW), який відбудеться 14-15 вересня, відкрив реєстрацію для учасників.

Про це повідомляється на сайті Державного агентства України з питань кіно, за підтримки якого організований цьогорічний форум.

Дводенна прорама KMW 2021 включає понад 15 секцій: панельні дискусії, презентації, доповіді та inspiration talks, в яких приймуть участь міжнародні медіаексперти, трендсеттери аудіовізуальної індустрії, державні управлінці та топменеджеріи провідних українських медіакомпаній.

Спікери представлять успішні кейси та нові цінності в аудіовізуальній індустрії, інноваційних технологіях та їх використанні провідними медіакомпаніями.

Фокус формуму – промоція українського кіно- й телеконтенту на світовому медіаринку та розвитку міжнародних партнерств. Відкриє медіафорум панельна дискусія за участі представників влади, бізнесу та незалежних ініціатив України, присвячена аналітиці актуального стану та візіях майбутнього українського кіно і телебачення. На форумі також передбачається широке обговорення тем, пов’язаних із серіальним виробництвом – одним із найдинамічніших напрямків української контент-індустрії.

Важливим акцентом Форуму стане міжнародна копродукція. В межах секції, організованої за підтримки Посольства Канади в Україні та Української Кіноасоціації, експерти обговорять можливості для колаборації, що відкриваються для продюсерів у зв’язку з підписанням угоди між обома державами. Ця подія також буде включена в індустрійну секцію цьогорічного Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

Інтегральною ідеєю KMW 2021 стане Медіабізнес. Перезавантаження – міжнародні та локальні медіаексперти проаналізують стан речей в аудіовізуальній індустрії у часи “нової нормальності”, поговорять про перспективи її розвитку, розкажуть про свій досвід прийняття правильних і хибних рішень, а також допоможуть зорієнтуватися, як шукати точки опори у хаосі сучасності.

Традиційна база знань KMW – дослідження та огляди медіаринку в Україні та за її межами, яку спеціально для Форуму готують аналітичні компанії K7 Media і Glance Mediametrie, а також аналітичний департамент MRM, дасть конструктивне і точне підґрунтя для висновків та бізнес-планів на наступний рік. Зокрема спеціально для KMW готуються такі дослідження – “Тренди теледивлення в Україні”, “Кіновиробництво. На що витрачає гроші держава”, “Аналітика українських серіалів”, “Вішліст українських мовників”, “Український ринок VoD: динаміка, тенденції, готовність до виробництва original контенту”.

У партнерстві з Представництвом Європейського Союзу в Україні готується спеціальна секція за участі провідних бродкастерів про технологічні інновації європейського ринку контенту та їх роль у протидії дезінформації в ЗМІ.

В межах цьогорічного KMW відбудеться ексклюзивна трансляція трьох секцій Тижня української аудіовізуальної індустрії Content Ukraine on Demand, який пройде 6-10 вересня 2021 року на одному з найбільших та найповажніших міжнародних медіаресурсів у цій сфері – С21 Media (Велика Британія). Подія має на меті промотувати потенціал України у сфері кіно- та телевиробництва на глобальному рівні та сприяти розвитку міжнародних партнерств.

Comments are closed.

More in:Culture

Next Article:

0 %