Культура

Саундпродюсер Scorpions залучив музикантів з Одеси до проекту Music Against War

Українські даб мейкери, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні.

«І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» – надсилають музиканти свій меседж.

Peace and Love є головним лейтмотивом Reggae i Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Українські фольклорні мотиви у тексті та мелодії пісні, змішані із сучасним електронним саундом і глибокими вібраціями, – так звучить «Річка» в аранжуваннях потрійного синглу.

«Чарівний голос Mila Mazur лунає ностальгічно, але з позитивом, аби підтримати весь народ! Два артисти, що залишилися на своїй землі та обрали культуру своєю зброєю проти війни», –  пише у рев’ю французьке медіа Culture Dub.

У релізі слід відзначити оригінальний deep remix на сингл від саундмейкера Jungle Rootz, а також аутентичну обкладинку, виконану дизайнером Костянтином Нестеренко у стилістиці етно примітивізму. Студійний аудіозапис та якісний мастерінг треків здійснив відомий саундпродюсер і звукорежисер Сергій Чупін.

Композицію вже підтримали медіа та радіостанції з Бельгії, Британії, Ірландії, Іспанії, Кіпру, Німеччини, Польщі, Франції, Канади, США. Найстаріше друковане видання Західної півкулі The Jamaica Gleaner відзначило сингл у вагомій статті про історію реггі. «Наша місія – нести українську культуру і любов, – розповідає Людмила в інтерв’ю британському журналу Sound Mag, – тому ми плануємо літній концертний тур Ukrainian Dub for Peace країнами Європи і вже отримали запрошення на участь в найбільшому європейському Dub & SoundSystem Culture фестивалі – Dub Camp Festival, що проходитиме у Франції у липні цього року».

Нагадаємо, що творчий тандем PlusStepper & Mila Mazur також має виданий альбом No War «Ні війні» декілька років назад, записи на вінілових платівках, приймав участь у найбільших фестивалях світу і багатьох проектах з репрезентації української музики.  Послухайти й завантажити нову композицію Richka можливо за посиланням

Читати також:

Comments are closed.