БізнесДизайнНовини

В Одесі буде побудовано 5-зірковий апарт-готель

Компанії «Пространство» та Ribas Hotels Group домовилися про реалізацію в Одесі проєкту апарт-готелю Ibiza Apartments. Він розташується на Аркадійській алеї, 1-А, терміни реалізації апарт-готелю – до травня 2023 року.

Ibiza Apartments – це 13-поверхова будівля. Вона міститиме 192 апартаменти на 5-12 поверхах, 52 готельні номери на 3-4 поверхах, а також комерційні приміщення на 1-2 і двох підземних поверхах. Площа земельної ділянки становить 0,51 гектара.

В Одесі буде побудовано 5-зірковий апарт-готель

Замовник проєкту – компанія «Аркада-Сіті». Компанія «Пространство» є девелопером готелю, вона ж займатиметься продажем апартаментів. Готельний оператор Ribas Hotels Group зобов’язується забезпечувати підтримку в управлінні на всіх етапах будівництва та керуватиме об’єктом після відкриття. Орієнтовний термін окупності проєкту – 12 років.

За останні роки девелопмент апарт-готелів в Україні активізувався – таких проєктів стає дедалі більше. Переважно вони являють собою кондомініумний формат (кондомініумними можуть бути й готелі). Його особливості – у формі володіння й управління. На відміну від звичайних апарт-готелів, які мають одного чи декількох власників, кондомініумні апарт-готелі (ще їх називають кондо-готелі) характеризуються тим, що апартаменти продаються різним приватним інвесторам.

Oleksandr Panchenko
Блогер, інфлюенсер, автор, засновник видання Lacity Ukraine

    You may also like

    Comments are closed.

    More in:Бізнес