Lifestyle

Binance надає криптовалютну картку та грошову підтримку українцям в ЄС

Найбільша біржа криптовалют у світі Binance запустила програму підтримки українців за кордоном. Компанія випустила криптовалютну картку Binance Refugee Card для всіх користувачів Binance з України, які були змушені залишити країну через війну з росією.

Криптокартку Binance створено в партнерстві з банківською платформою Contis. Вона дає змогу переміщеним українцям здійснювати й отримувати криптовалютні платежі та скуповуватися в ритейлерів у ЄС, які приймають карткові платежі.

У межах програми Binance Charity спільно з некомерційними організаціями Rotary та Palianytsia, для надання грошової допомоги в криптовалюті через Binance Refugee Card, є можливість родичам або знайомим переводити криптовалюту на нові картки та гаманці Binance для підтримки близьких.

Українці, що звернулися до місцевих некомерційних організацій і подали заявку на отримання криптовалютних карток Binance, отримають на місяць 75 BUSD, що еквівалентно $75. Виплачуватимуть допомогу впродовж трьох місяців. Покроковий гайд із Binance Card для біженців з України >> за посиланням.

Інструкція щодо отримання:

1) Реєстрація на Binance і проходження KYC верификації особистості (прив’язати європейский номер телефону);

2) Замовити карту тут;

3) В розділі «Додаткова інформація» вказати адресу для отримання карти;

4) Після отримання карти ви отримуєте 75 BUSD щомісяця на протязі трьох місяців.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @binanceukraine

 

“На сьогодні Україну вже залишило близько чотирьох мільйонів людей. Ми зобов’язані допомагати людям, які постраждали від війни та були змушені покинути свої будинки. Картка Binance Refugee Card дасть українцям змогу  отримувати допомогу від Binance й інших благодійних організацій, а за потреби отримувати криптовалюту з будь-яких інших гаманців”, — каже Кирило Хом’яков, генеральний менеджер Binance в Україні.

Comments are closed.

More in:Lifestyle

Next Article:

0 %