БизнесНовостиРынки

В Україні вже понад 27 тисяч електрокарів

Розвиток данного напрямку отримав підтримку Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, яке пропонує «теплі кредити» на зарядки для електрокарів.Електромобілі стають все більш популярними у світі та в Україні. Це також є частиною тренду декарбонізації. За даними IRS Group, на 1 квітня 2021 в Україні налічується понад 27 тис. електромобілів. Нагадємо, що в 2017 рокі їх кількість становила лише 5 тисяч.

«Цей ринок, звичайно, неможливий без належної електрозарядної інфраструктури. У цьому питанні держава запропонувала підтримку. Тож у 2021 р. у власників приватних домогосподарств є нагода отримати «теплий кредит» на електрозарядку для електрокара і компенсацію 35% суми кредиту з держбюджету», — йдеться у повідомленні агенства.

Цьогоріч «теплі кредити» надають і на таке обладнання, як інтелектуальні лічильники електроенергії, а також системи накопичення енергії.

«Компенсація складе 35% суми кредиту. Тож усі охочі мають змогу зробити своє життя комфортним та енергоефективним, а держава підтримає», — повідомив в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Як відомо, «теплі кредити» для індивідуальних приватних будинків у 2021 році надають Ощадбанк і Укргазбанк. Учасники отримають від держави відшкодування 35% суми кредиту – на енергоефективні заходи; 20% — на заміну газових котлів. 

Comments are closed.

More in:Бизнес

Next Article:

0 %