Lego представив ще одну коллаборацію з брендом adidas. У нее вошла чорно-біла пара adidas Superstar, а також конструктор у вигляді повнорозмірних кроссовок.

Кожаний верх реальних кроссовок доповнив об’ємними елементами у кубиках Lego. Їх розмістили замість характерного носка-ракушки моделі, а також на задник і на три полоси сбоку. Останні також набули  «зубчату» форму.

Adidas Superstar та колаборація з LEGOРазом з реальними кроссовками Lego представили і конструктор в розмірах оригінальної пари. У наборі 10 282 деталей, з яких можна зібрати правий або лівий кроссовок з характерним брендингом та справжніми шнурками. Компанія зазначила, що для зборки повноцінної пари потрібно дві упаковки.

Конструктор упакований у синю коробку, імітуючи оригінальну упаковку для взуття adidas Originals, а самі кубіки обернуті у навчальну паперу. У комплексі також є інструкція з краткою історичною моделлю Superstar та підставкою для готової фігурки.

Adidas Superstar та колаборація з LEGOРелиз набору був 1 липня. Це вже третя колаборація adidas і LEGO. Перша спільна модель кроссовок, adidas ZX 8000, випущена у вересні 2020 року. Для другого колаборації бренди облюбували модель adidas UltraBOOST.

Oleksandr Panchenko
Засновник, головний редактор Lacity Ukraine - Україньска культурна платформа

You may also like

Comments are closed.

More in:Новини