Новини

За час вторгнення зросла популярність патріотичних tattoo

Загарбницькі дії та активні національні потрясіння спричинили зріст популярністі патріотичних татуювань. Про це нам розповів відомий tattoo-майстер Олександр Кужим зі Львова, поділився досвідом і враженнями.

За його словами люди більше вкладають національного та патріотичного змісту в малюнки, намагаються підтримати себе морально і духовно, та відобразити це на своєму тілі. Але все ж, кожен наносить собі тату з різними цілями.

Одні наносять собі татуювання у вигляді захисних оберегів для віри та допомоги у важкі часи. Трапляються і молитви, які наносять на різні частини тіла, а також ангелів-охоронців, але в залежності від релігійних преференцій. Деякі роблять собі парні татуювання, наприклад, якщо хтось один їде за кордон, а інший залишається в Україні. Одна дівчина набила собі татуювання у вигляді кордонів України та з позначенням її рідного міста Харків. Не обходиться і без жартівливих картинок котиків, але теж з глибоким змістом. 

А от нанесення класичних або сучасних стилів татуювання, коли малюнки виглядають досить моторошно та агресивно має все менше шанувальників.

Олександр Кужим, як досвідчений майстер, завжди консультує та підходить досить прискіпливо до вибору ескізу майбутнього татуювання, розглядаючи анатомічні особливості тіла та підказує клієнтам різні деталі з професійної точки зору. В цей же час, майже всі татуювання клієнти обирають самі і приходять з готовими ідеями. На їх вибір впливають різні витвори українського мистецтва, патріотичні мотиви, значущі події, нактшалт корабля, який пішов у вірному напрямку. 

З кожним роком, люди все більше хочуть показати себе та ідентифікувати себе, як справжні українці, патріоти та діти своєї батьківщини. Наразі відбувається енергійне перетворення мислення та світосприйняття України, громадянства, нашого суспільства і культури, що досить палко відображається в такій неординарній субкультурі як tattoo – ділиться враженнями Олександр. І я радий що можу допомогти людям відволіктись чи закарбувати такі моменти чи переживання в пам’яті, хоча краще б не за таких обставин.

Comments are closed.

More in:Новини