Новини

Україна отримала статус кандидата в члени ЄС

Для нашої країни пролунала дивовижна новина – Очильники Європейського союзу на саміті в Брюсселі підтримали надання статусу кандидата в ЄС для України і Молдови. Ця ухвала була найголовнішим питанням порядку денного на  засіданні Європейської ради.Президент Європейської ради Шарль Мішельу твітері назвав це рішення «надзвичайно важливим кроком» обох країн на шляху до ЄС. Це «історичний момент», додав Мішель.

Грузія, яка теж подавала заявку на отримання статусу кандидата, отримає протекціонізм після того, як виконає перелік умов, зазначений на саміті та європейську перспективу.

«Європейська рада визнає європейську перспективу України, Молдови і Грузії. Майбутнє цих країн та їхніх громадян лежить у межах Європейського союзу. Прогрес кожної країни на шляху до Європейського союзу залежатиме від її власних заслуг у виконанні Копенгагенських критеріїв, беручи до уваги здатність ЄС приймати нових членів», – йшлося в проєкті підсумкової декларації саміту, слова якого передає Lacity Ukraine.Цю перспективу ми отримали саме в час повномасштабної війни з країною-окупантом – Росією. Переживши багато трагічних подій, численних руйнувань та збитків, наша країна отримала шанс на європейське майбутнє.

Comments are closed.

More in:Новини