News

Ukrainian Fashion Week оголосила програму ювілейного сезону

В 2022 році Ukrainian Fashion Week святкує своє 25-річчя — розпочне новий сезон показів FW22-23, яка пройде в гібридному форматі, онлайн та офлайн, з 3 по 6 лютого.Це ювілейний п’ятдесятий сезон в історії UFW.За роки проведення у рамках Тижня моди відбулося понад 1600 показів і було представлено більше ніж 400 локальних брендів.

«Це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити країну модною. Створити в країні індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу, як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства. Сьогодні нашими пріоритетами є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність», — підкреслює голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Серед учасників нового сезону бренди Lallier, Gasanova, Dzhus, Iron Thread, Malva Florea, а також молоді дизайнери та випускники фешн-шкіл, що будуть представлені в рамках програми New Generation of Fashion — повний список дивіться на сайті організації. Онлайн-трансляції показів відбудуться на медіасервісі MEGOGO та діджитал-платформах UFW.Comments are closed.

More in:News

Next Article:

0 %