Офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» анонсує продаж нового електромобіля Hyundai IONIQ 5.

Планується, що в Україні модель доступна з двома батареями на вибір: 58 kWh або 73 kWh, моно або повним приводом за ціною від 1 348 600 грн. Поставки автомобіля в салони офіційних дилерів Hyundai почалися з липня цього року.

В Україні стартують офіційні продажі електромобіля Hyundai IONIQ 5IONIQ 5 — це середньорозмірний SUV, побудований на спеціальній електричній платформі від Hyundai Motor Group під назвою Electric-Global Modular Platform (E-GMP), що дозволяє йому отримати унікальні пропорції на подовженій колісній базі.

Електрокар IONIQ 5 пропонує інноваційний дизайн інтер’єру з екологічно чистими матеріалам, високу продуктивність, поєднану з надшвидкою зарядкою, а також розширені функції підключення та допомоги водієві.

В Україні стартують офіційні продажі електромобіля Hyundai IONIQ 5Модель з комплектацією Elegance, ціна якої становить від 1 348 600 грн покупцеві будуть доступні пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, адаптивний круїз контроль на базі даних з навігаційної системи, електропривід дверей багажного відділення, комбіноване оздоблення сидінь, електрорегулювання сидіння водія та переднього пасажира, цифрова панель приладів 12,3’’ та мультимедійна система 12,3″, рухома середня консоль, підігрів передніх сидінь та керма, безключовий доступ Smart Key, свтлодіодні передні та задні фари, литі диски r19 та ін.

У комплектації TOP, вартістю від 1 483 400 грн додатково до обладнання, доступного в версії Elegance, покупець отримає розширений пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, систему кругового огляду, систему дистанційного паркування, вентиляцію передніх та підігрів задніх сидінь, аудіо систему Bose, оздоблення сидінь та передньої консолі шкірою, автоматичні приховані дверні ручки та ін.

В Україні стартують офіційні продажі електромобіля Hyundai IONIQ 5Окрім цього в додаткових пакетах можна замовити проекційний дисплей з функцією доповненої реальності, режим екстра-комфорту Relaxation Seat для передніх сидінь, пам’ять налаштувань сидіння водія та переднього пасажира, електрорегулювання заднього ряду сидінь, панорамний дах та дах з сонячною батареєю.

Hyundai IONIQ 5 доступний з рядом силових електричних конфігурацій, що відповідатимуть потребам мобільності кожного клієнта, без компромісів щодо продуктивності. Клієнти можуть вибрати один із двох варіантів батарей: 58 кВтг або 73 кВтг. Повний привід разом з топовою батареєю генерують комбіновану вихідну потужність 225 кВт та 605 Нм крутного моменту. Ця конфігурація забезпечує розгінну динаміку від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди. При оснащені моноприводом та акумулятором на 73 кВтг, максимальна дальність ходу IONIQ 5 на одному заряді складатиме до 480 км, згідно WLTP.

В Україні стартують офіційні продажі електромобіля Hyundai IONIQ 5Платформа E-GMP IONIQ 5 може підтримувати інфраструктуру зарядки 400 В та 800 В. Мультизарядна система — це перша запатентована у світі технологія, яка управляє двигуном та інвертором для підвищення напруги від 400 до 800 В для стабільної сумісності зарядки. Зарядний пристрій потужністю 350 кВт дозволяє IONIQ 5 заряджати від 10% до 80% всього за 18 хвилин. До поки це найбільший рекорд в світі для електрокарів, серед яких, донедавна, панувала Tesla. Користувачам IONIQ 5 потрібно лише заряджати автомобіль протягом п’яти хвилин, щоб досягти 100 км пробігу, згідно з WLTP.

IONIQ 5 також забезпечує функцію V2L, яка дозволяє клієнтам вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, такі як електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання, слугуючи зарядним пристроєм на колесах. Виробництво електрокросоверу IONIQ 5 налагоджено на заводі Hyundai в Південній Кореї.Oleksandr Panchenko
Засновник, головний редактор Lacity Ukraine - Україньска культурна платформа

You may also like

Comments are closed.

More in:Новини